Publikacje

Sukcesy i osiągnięcia 2014/2015 r.

 

- Konkurs plastyczny „ Palma Wielkanocna”- III miejsce
- Konkurs plastyczny „Żyj zdrowo i wesoło” – wyróżnienie
- Konkurs plastyczny „Siedlce-miasto przyjazne” – I, III miejsce i wyróżnienie
- Konkurs plastyczny „Moja ulubiona dyscyplina sportowa” – III miejsce, 2 wyróżnienia
- Konkurs plastyczny „Pomaluj mój świat na niebiesko” – wyróżnienie
- Ogólnopolski konkurs plastyczny „Pan Karp” – II miejsce
- Festiwal Twórczości Dziecięcej i młodzieżowej- kategoria plastyka - II miejsce
- Konkurs kolęd i pastorałek „Szła kolęda” -I miejsce
- Udział w przeglądzie artystycznym „ Mam talent”
- Regionalny Przegląd Zespołów Tanecznych w Borkach –Wyrkach - II i III miejsce
- Festiwal Twórczości Dzieci i Młodzieży - kategoria piosenka - II miejsce
- Festiwal Piosenki o Zdrowiu
- Festiwal Twórczości Dzieci i Młodzieży - kategoria teatr II miejsce
- Udział w Przeglądzie Teatralnym ,, Teatralna wiosna”
- Udział w międzynarodowym konkursie plastycznym „ Ptaki cudaki”
- Udział w konkursie plastycznym „Nasze drzewa”
- Udział w konkursie plastycznym „Malowanie muzyki”
- Udział w XVI Ogólnopolskim Logopedycznym Konkursie Plastycznym „Moja ulubiona postać bajkowa”
- Udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Motylki, motyle i tyle”
- Udział w konkursie plastycznym „Rzeka Muchawka”
- Udział w akcji „ Bezpieczny przedszkolak”
- Udział w programie ekologicznym „Mamo, tato wolę wodę”
- Udział w akcji „ Zostań przyjacielem ptaków”
 

 

 

[więcej]

[więcej]


[więcej]

 

GRUPA I

NAUCZYCIELKI: Jolanta Prokopiuk, Marta Wujek,Elżbieta Mazur
WOŹNA: Teresa Dołęga
POMOC NAUCZYCIELA: Agnieszka Pogorzelska
GODZINY PRACY ODDZIAŁU: 6.30- 16.00
Od godz. 16.00 dzieci prowadzone są do grupy II (3-latki Krasnale)
 

 

[więcej]

GRUPA III 4 latki

NAUCZYCIELKI: Krystyna Uziębło, Zofia Skup
WOŹNA:Zofia Pawlińska
GODZINY PRACY ODDZIAŁU: 7.30- 16.00
Od godz. 16.00 – 16.30 dzieci prowadzone są do grupy IV

 

 

[więcej]

 

GRUPA II

NAUCZYCIELKI: Anna Karpińska, Marta Wujek
WOŹNA: Monika Ornoch
POMOC NAUCZYCIELA:Marlena Krasnodębska
GODZINY PRACY ODDZIAŁU: 7.30- 17.00

 

[więcej]

GRUPA IV 5 latki

NAUCZYCIELKI: Katarzyna Terpiłowska, Beata Bentkowska
WOŹNA: Marta Pęgowska
GODZINY PRACY ODDZIAŁU: 7.30- 16.30
Od godz. 16.30 dzieci prowadzone są do grupy II (3- latki Krasnale)

 

 

[więcej]